H89K09DZA
MFR.Part #
H89K09DZA
JLCPCB Part #
C1405868
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS