H895K3BZA
MFR.Part #
H895K3BZA
JLCPCB Part #
C3430220
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS