H890K9DCA
MFR.Part #
H890K9DCA
JLCPCB Part #
C3503543
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS