H886R6DZA
MFR.Part #
H886R6DZA
JLCPCB Part #
C1405371
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS