H8825KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8825KBYA
JLCPCB Part #
C1426783
Package
Plugin
Description
250mW 825kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS