H8820KFZA
MFR.Part #
H8820KFZA
JLCPCB Part #
C1403187
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS