H87K87DCA
MFR.Part #
H87K87DCA
JLCPCB Part #
C1404928
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS