H87K87BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H87K87BZA
JLCPCB Part #
C1407827
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS