H87K15DYA
MFR.Part #
H87K15DYA
JLCPCB Part #
C1407848
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS