H8787KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8787KBZA
JLCPCB Part #
C1406707
Package
Plugin
Description
250mW 787kΩ ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS