H875RDYA
MFR.Part #
H875RDYA
JLCPCB Part #
C1407881
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS