H875RBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H875RBZA
JLCPCB Part #
C1406406
Package
Plugin
Description
250mW 75Ω ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS