H8750KDZA
MFR.Part #
H8750KDZA
JLCPCB Part #
C3510022
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS