H8732KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8732KBYA
JLCPCB Part #
C1408318
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS