H8715KDZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8715KDZA
JLCPCB Part #
C1429870
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS