H86K81DZA
MFR.Part #
H86K81DZA
JLCPCB Part #
C1406395
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS