H86K49DCA
MFR.Part #
H86K49DCA
JLCPCB Part #
C1404922
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS