H86K19DCA
MFR.Part #
H86K19DCA
JLCPCB Part #
C3362109
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS