H869R8BZA
MFR.Part #
H869R8BZA
JLCPCB Part #
C3567645
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS