H8698KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8698KBCA
JLCPCB Part #
C1407316
Package
Plugin
Description
250mW 698kΩ ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS