H868R1DCA
MFR.Part #
H868R1DCA
JLCPCB Part #
C1405006
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS