H868K1DCA
MFR.Part #
H868K1DCA
JLCPCB Part #
C3501784
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS