H8681KDCA
MFR.Part #
H8681KDCA
JLCPCB Part #
C1405482
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS