H864R9DYA
MFR.Part #
H864R9DYA
JLCPCB Part #
C1406978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS