H8649KDCA
MFR.Part #
H8649KDCA
JLCPCB Part #
C1405470
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS