H862RFZA
MFR.Part #
H862RFZA
JLCPCB Part #
C3414228
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS