H861R9DCA
MFR.Part #
H861R9DCA
JLCPCB Part #
C1405009
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS