H85K9DCA
MFR.Part #
H85K9DCA
JLCPCB Part #
C1404938
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS