H85K11DCA
MFR.Part #
H85K11DCA
JLCPCB Part #
C1404940
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS