H85K11BZA
MFR.Part #
H85K11BZA
JLCPCB Part #
C1406217
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS