H8560RFZA
MFR.Part #
H8560RFZA
JLCPCB Part #
C1403289
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS