H851K1DZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H851K1DZA
JLCPCB Part #
C3491981
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS