H8511RDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8511RDCA
JLCPCB Part #
C1405035
Package
Plugin
Description
250mW 511Ω ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS