H84K02BZA
MFR.Part #
H84K02BZA
JLCPCB Part #
C1406219
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS