H8475RBZA
MFR.Part #
H8475RBZA
JLCPCB Part #
C1406344
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS