H8470RFZA
MFR.Part #
H8470RFZA
JLCPCB Part #
C1403252
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS