H844R2DCA
MFR.Part #
H844R2DCA
JLCPCB Part #
C1405016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS