H843R2BYA
MFR.Part #
H843R2BYA
JLCPCB Part #
C1408249
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS