H8422KDCA
MFR.Part #
H8422KDCA
JLCPCB Part #
C1406281
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS