H8422KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8422KBZA
JLCPCB Part #
C1406642
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS