H841R2BCA
MFR.Part #
H841R2BCA
JLCPCB Part #
C1407007
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS