H8402RDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8402RDCA
JLCPCB Part #
C1405037
Package
Plugin
Description
250mW 402Ω ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS