H83K9BYA
MFR.Part #
H83K9BYA
JLCPCB Part #
C1426693
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS