H83K92BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H83K92BYA
JLCPCB Part #
C3371550
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS