H83K83BZA
MFR.Part #
H83K83BZA
JLCPCB Part #
C1406224
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS