H83K3FZA
MFR.Part #
H83K3FZA
JLCPCB Part #
C1403644
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS