H83K09BZA
MFR.Part #
H83K09BZA
JLCPCB Part #
C1406255
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS