H83K01DZA
MFR.Part #
H83K01DZA
JLCPCB Part #
C1406371
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS