H839RBYA
MFR.Part #
H839RBYA
JLCPCB Part #
C1426701
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS