H8390KFCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8390KFCA
JLCPCB Part #
C1404365
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS